Poczuj niesamowity klimat Japońskiej kuchni Fusion w Krakowie

Sushi World zaprasza!

Oryginalna restauracja japońska w Krakowie

Szukasz niepowtarzalnego połączenia kuchni fusion w japońskiej odsłonie? Nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością. Działamy kompleksowo na terenie całego Krakowa i zapraszamy każdego Sushi maniaka to próbowania naszej wyśmienitej kuchni. Naszą kuchnie tworzą profesjonaliści oraz hobbyści z zakresu kuchni japońskiej. Możemy z dumą powiedzieć, że udało nam się połączyć niesamowite japońskie smaki z kuchnią fusion, to jedyna takiego rodzaju kuchnia japońska w Krakowie.
Zapraszamy wszystkich, zarówno stałych, jak i nowych klientów do zamawiania naszego sushi z dowozem korzystając z systemu do zamawiania online umiejscowionego na naszej stronie internetowej.
 

Restauracja japońska w Krakowie - typ kuchni Fusion

Jesteśmy jedyną taką restauracją w Krakowie, restauracją, która łączy tradycyjne sposoby przyrządzania i serwowania sushi, kończąc na przyrządzeniu zupełnie nowego dania pochodzącego prosto z kuchni japońskiej. Zapraszamy wszystkich fanów (i nie tylko!) sushi do próbowania tradycyjnych dań w nowych odsłonach.